Do góry

+48 61 657 93 23

Tworzenie stron internetowych

Budując efektywne, przejrzyste i funkcjonalne strony internetowe na pierwszym miejscu stawiamy na ich skuteczność. Sprawna strona internetowa to taka, która jest stworzona pod potrzeby Twoich obecnych i przyszłych klientów. Dzięki praktycznemu wykorzystaniu naszego doświadczenia zyskujesz pewność, że tworzone przez nas witryny spełnią swoją rolę – wypromują Twoją firmę, sprzedadzą Twój towar lub usługę, trafią do właściwych odbiorców.

Czy wiesz dlaczego współpraca z nami przyniesie Twojej firmie realne zyski?
Oto siedem konkretnych korzyści jakie Ci gwarantujemy:

Tytuł

Witrynę w pełni zoptymalizowaną
pod kątem użyteczności

Dążymy do tego, żeby każda zbudowana przez nas witryna była całkowicie optymalna od strony użytkownika. Właściwa, intuicyjna nawigacja, inteligentna wyszukiwarka, sprawne działanie wszystkich elementów strony oraz przejrzysta grafika pomogą Twoim klientom w dotarciu do potrzebnych im informacji. Wszystkie te dobrze zgrane i DZIAŁAJĄCE elementy sprawią, że Twoi odbiorcy szybciej dokonają zakupu, zamówią usługę, dopiszą się do newslettera czy wypełnią formularz kontaktowy. Dzięki nam Twoja strona skutecznie zareklamuje Ciebie jako godnego zaufania, wydajnego przedsiębiorcę i zwiększy Twoje zyski.


Tytuł

Stronę www tworzoną z wykorzystaniem
całego naszego doświadczenia

Nasz zespół przepracował już ponad 200 000 godzin tworząc strony internetowe. To dlatego Twoja nowa witryna będzie w pełni zgodna z aktualnymi standardami i Twoimi wymaganiami. Będzie wyświetlała się tak samo niezależnie od oprogramowania i sprzętu, jakiego używają Twoi klienci. Będzie wreszcie doskonale dopracowana graficznie, stworzona z wykorzystaniem najnowszych trendów i rozwiązań ułatwiających użytkownikom dotarcie do wszystkich ważnych dla nich informacji.


Tytuł

Stronę opartą o standardy
amerykańskie

8 lat doświadczenia na najbardziej wymagającym rynku świata sprawia, że możemy zaoferować Ci witrynę wykorzystującą rozwiązania, których nie ma nikt w Polsce. Uzyskując taką przewagę konkurencyjną wyprzedzisz innych i efektywniej osiągniesz stawiane przed serwisem cele.


Tytuł

W pełni funkcjonalny
system zarządzania treścią (CMS)

Dzięki wykorzystaniu w pełni użytecznego systemu zarządzania treścią możesz wybrać takie funkcjonalności strony, które rzeczywiście są Ci potrzebne. Dopasowując CMS indywidualnie, do Twoich potrzeb, damy Ci do dyspozycji narzędzie, przy pomocy którego będziesz w stanie sprawnie i bez problemu zarządzać swoją witryną, aktualizować niezbędne informacje, dodawać nowe zdjęcia i ważne wydarzenia z działalności Twojej firmy.


Tytuł

Stronę w pełni dostosowaną
do wymagań wyszukiwarek

Budując witrynę od samego początku w taki sposób, aby spełniała wymogi SEO ułatwiamy Ci późniejsze pozycjonowanie. W ten sposób szybciej znajdziesz się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania i wydasz mniej na przygotowanie witryny do potrzeb marketingu internetowego.


Tytuł

Witrynę zgodną ze standardem
Responsive Web Design (RWD)

Budując stronę w zgodzie ze standardami RWD gwarantujemy, że Twoja witryna będzie automatycznie dostosowywała się do wyświetlania na komputerach, smartfonach czy tabletach. Unikniesz konieczności budowy wielu wersji strony, oszczędzisz czas potrzebny na wdrażanie serwisu i zarządzanie treścią.


Tytuł

Wsparcie indywidualnego specjalisty
na każdym etapie projektu

Doskonale rozumiemy, że nie musisz się znać na naszej pracy, ani na technologiach jakie stosujemy, w razie potrzeby postaramy się wszystko wyjaśnić w jasny i zrozumiały sposób. Współpracując z nami otrzymujesz bezpośredni kontakt do specjalisty, który będzie Cię wspierał na każdym etapie realizacji, wyjaśniając, informując i reagując w razie potrzeby. Dzięki temu projekt witryny i jej wdrożenie będzie w pełni zgodne z Twoimi wymaganiami i potrzebami.

Znasz już główne korzyści które niewątpliwe pomogą wypromować Twój biznes w Internecie. Dowiedz się więcej o tym, jak w praktyce wyglądają nasze realizacje.

Zaufali nam

Dlaczego my?

  1. Krótki czas realizacji - zyskujesz gotowy serwis w RWD już w 21 dni.
  2. Indywidualny projekt - odbierasz unikalny, nieszablonowy projekt graficzny.
  3. Profesjonalne rozwiązania - możesz wymagać najnowszych standardów.
  4. Atrakcyjne ceny - dostajesz bezpłatnie indywidualną wycenę swojego projektu.
  5. Doświadczenie - 12-letnie, zdobywane na polskim i amerykańskim rynku.
  6. Zaufanie - współpracujemy z najlepszymi, m.in.: Stiga, Unicef, Automapa, Allegro, Telekomunikacja Polska, Urząd Regulacji Energetyki...
  7. Satysfakcja - dołączysz do grona setek zadowolonych klientów.
  8. Pomoc - otrzymasz pomoc we wszelkich sprawach technicznych.

Klienci o nas

Ich zaangażowanie oraz w pełni profesjonalne podejście do każdego zleconego tematu jest godne podziwu.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Iguana w przystępnych cenach tworzy witryny w pełni dostosowane do wymogów wyszukiwarek oraz o doskonałej nawigacji.

Radosław Leszczyński
Dyrektor ds. Handlowych
4people

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotową ofertę Szybka wycena