Do góry

+48 61 657 93 23

Tworzenie portali internetowych

Jak zbudować silną markę za pomocą własnego portalu internetowego?

Jeśli pragniesz zbudować silną markę w Internecie musisz pamiętać, że do jej budowy potrzebna jest odpowiednia strategia. Z doświadczenia doskonale wiemy, że najlepszą taktyką przy tworzeniu jakiegokolwiek biznesu, jest myśleć jak klient. Marka zaczyna się przede wszystkim w głowie konsumenta - dobra marka to wybór którego dokonują klienci. To czy wybiorą Twój portal zależy w głównej mierze od tego, czy jesteś w stanie zaoferować im to, czego naprawdę potrzebują.

Choć konkurencja w wielu branżach jest ogromna, nadal niezwykle często zdarza się, że internauci nie dostają tego, na czym im najbardziej zależy: szybkiej odpowiedzi na zadane pytanie, rzetelnej informacji, dobrej rady, aktualnego rozkładu jazdy który pojawi się bez względu na to, w jaki sposób wpiszemy datę i dzień podroży. Ciebie też to denerwuje? Zapewniamy, że nasz zespół potrafi wykonać te serwisy dużo lepiej! Tworzone przez nas strony są przemyślane i proste w obsłudze, autorski system CMS znacznie usprawnia zarządzanie witryną, nawigacja tworzonych przez nas portali jest intuicyjna i sprawnie funkcjonująca, a grafika przejrzysta i czytelna.

Tytuł

Wykorzystaj niekompetencję konkurencji, która stworzyła nieprzemyślane, mało przyjazne i odpychające nadmierną ilością krzykliwych banerów serwisy, zaoferuj naprawdę dobry, wysmakowany, nowoczesny i sprawnie działający portal który możemy dla Ciebie stworzyć. Silna marka to dobry produkt który obroni się sam i sprawi, że klient wróci do Ciebie ponownie!

Na naszym rynku w dalszym ciągu zbyt wiele portali i stron tworzonych jest według indywidualnych upodobań właścicieli, którzy zapominają, że serwis powinien być przede wszystkim przyjazny i użyteczny dla potencjalnego klienta. My doskonale wiemy jak stworzyć portal który odniesie sukces i wyróżni Cię spośród konkurencji. Zaufaj doświadczonym specjalistom, którzy potrafią efektywnie korzystać z największych zalet Internetu, jego nieograniczonego dostępu i niezliczonych możliwości promocji które pomogą Twojemu portalowi zdobyć rynek i wybić się na prowadzenie.

Portale internetowe muszą być przede wszystkim proste i efektywne. Proste w obsłudze i efektywne w osiąganiu stawianych przed nimi celów.

Decydując się na zlecenie realizacji portalu w naszej firmie otrzymujesz produkt spełniający te wymagania, ponieważ każdy zawiera sześć naszych podstawowych zasad według których tworzymy duże serwisy:

Tytuł

Portal zbudowany zgodnie
z zasadami użyteczności

Prosto do celu – po takiej ścieżce najchętniej porusza się użytkownik internetu. Portal, który dla Ciebie zrealizujemy, zbudujemy w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić życie tym, którzy będą go używali. Szybkie ładowanie, przygotowanie na dużą liczbę odwiedzin i jasny układ podstron sprawią, że klienci wrócą zachęceni sprawnym działaniem serwisu. A dobrze działająca strona to najlepsza wizytówka twojej firmy, szczególnie teraz, gdy internauci coraz częściej postrzegają przedsiębiorstwa poprzez pryzmat ich działalności w sieci.


Tytuł

Funkcjonalne narzędzie pozwalające
na efektywne zarządzanie

Dobrze zaprojektowany portal uwzględnia potrzeby tych, którzy nim zarządzają. Zaprojektowany przez nas serwis pozwoli Ci na łatwe i szybkie dodawanie treści, uzupełnianie ich o zdjęcia i wykorzystywanie wszystkich dostępnych możliwości. Dzięki efektywniejszemu zarządzaniu poprzez nasz system zarządzania treścią sprawniej zrealizujesz stawiane przed serwisem cele.


Tytuł

Wysmakowany, nowoczesny
i przejrzysty projekt

Estetyczny wygląd i nietuzinkowe rozwiązania graficzne podnoszą wartość portalu. Zbudujemy dla Ciebie taki serwis, który będzie bazował na naszych najlepszych doświadczeniach. Odpowiednie proporcje elementów graficznych, tekstowych i multimedialnych zapewnią właściwą przejrzystość. Dzięki wysmakowanej grafice Twój portal będzie rozpoznawalny i zapadający w pamięć.


Tytuł

Narzędzie zgodne z wymogami
marketingu internetowego

Każdy portal internetowy powinien realizować stawiane przez nim cele. To dlatego niezbędne jest prowadzenie skoncentrowanych na nim działań marketingowych. Decydując się na zlecenie projektu w naszej firmie otrzymujesz portal dostosowany do wymogów nowoczesnej promocji w sieci. Zgody ze standardami SEO (a więc zoptymalizowany), skonstruowany w taki sposób, aby wspierać działania marketingowe.


Tytuł

Portal zgodny z najnowszymi
standardami

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół programistów tworzy serwisy stabilne i dostosowane do wymagań dużej liczby użytkowników. Projekt, który dla Ciebie wykonamy będzie zgodny ze wszystkimi najnowszymi standardami, m.in. będzie on zaprojektowany zgodnie z tak popularnym w ostatnim czasie standardem RWD (Responsive Web Design / Responsywny). Te wszystkie rozwiązania sprawią, że serwis będzie przyciągał klientów, a jego nowoczesne rozwiązania usadowią go w gronie najlepszych z branży.


Tytuł

Serwis dostosowany do osób
niepełnosprawnych

Oferujemy przystosowanie portalu do wymogów standardu Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0), ułatwiającego korzystanie z serwisu osobom w różnym stopniu niepełnosprawności.


Tytuł

Portal zbudowany według
Twoich potrzeb

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, a każdą funkcjonalność portalu konsultujemy z zamawiającym. Dzięki temu tworzymy unikalne serwisy, które dostosowane są do oczekiwań naszych klientów, zarówno od strony programistycznej, jak i design-u. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie projektu.


Wiesz już, dlaczego nasze portale internetowe są tak cenione przez klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. Poznaj więcej sekretów naszej pracy, dzięki którym zbudujemy dla Ciebie dokładnie taki serwis, jakiego potrzebujesz.

Zaufali nam

Dlaczego my?

  1. Krótki czas realizacji - profesjonalny serwis już od 21 dni
  2. Indywidualny projekt - unikalny, nieszablonowy projekt graficzny
  3. Profesjonalne rozwiązania - serwis zgodny z najnowszymi standardami
  4. Atrakcyjne ceny - każdy projekt wyceniamy indywidualnie
  5. Doświadczenie - działamy z powodzeniem na rynku polskim i amerykańskim już od 12 lat
  6. Zaufanie - współpracujemy z najlepszymi, m.in.: Unicef, Automapa, Allegro, TP, URE...
  7. Satysfakcja - zadowolonych klientów liczymy już w setkach
  8. Pomoc - służymy pomocą przy wszelkich sprawach technicznych

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotową ofertę Szybka wycena