Do góry

+48 61 657 93 23

Responsywne strony www

Must have, jeśli chcesz, by Twój serwis internetowy przyciągał klientów i przynosił zyski przez najbliższe lata

RWD

Zdarzyło Ci się kiedyś wypełniać formularz z klawiatury smartfona?
Albo klikać palcem malutkie linki na stronie ulubionego sklepu lub portalu?

Internauci są wymagający. Gdy Twój serwis internetowy nie wyświetla się najlepiej na małym ekranie, przechodzą na strony... konkurencji, po których wygodniej jest im się poruszać. Czy Ty też tak robisz?

Jeśli tak, to pewnie już wiesz, jak działa responsywna strona www i dlaczego Twoja firma powinna ją mieć.

Jeśli nie, to, hm… jesteś wyjątkiem, gdyż większość internautów szybko opuszcza serwis internetowy, z którego trudno się korzysta. Twoi potencjalni Klienci też tak postępują.
Ale możesz temu zapobiec. Rozwiązaniem jest

Responsywna strona www (RWD) Zdecyduj się na nią, zanim Twoja bezpośrednia konkurencja zabierze wszystkich „mobilnych” klientów!

RWD

W Polsce już w 2015 r. smartfonów będzie więcej niż tradycyjnych komórek, a w 2018 r. ich liczba ma sięgnąć aż 44 mln - smartfon będzie miało 3 na 4 użytkowników (PwC).

Coraz więcej internatów wchodzi do sieci z urządzeń mobilnych. W styczniu 2014 roku ruch z tabletów i smartfonów w polskiej sieci utrzymywał się na poziomie 10%. To ponad 2 razy więcej niż przed rokiem (4% w styczniu 2013 roku), ale jeszcze 2 razy mniej niż średnia światowa.

Przybędzie klientów, o których warto walczyć. Z RWD, wygrasz tę walkę.

RWD ma wiele zalet. Responsywna strona www to więcej klientów, większe możliwości i mniejsze koszty

RWD

Jeśli Twoja strona jest stworzona w technologii RWD, nie obchodzi Cię zbytnio, jaką rozdzielczość będzie miał następny model iPhone’a albo kolejne urządzenie, którego Twoi potencjalni klienci będą używać za jakiś czas.
Niezależnie, z czego będą korzystali: z laptopa, tabletu, smartfonu, konsoli, okularów, zegarka czy innego urządzenia przyszłości - Twoja strona zawsze będzie wyświetlać się świetnie, na każdym ekranie! A każdy, kto ją przegląda będzie mógł poruszać się po niej intuicyjnie i tak wygodnie, jak myszką po 21 calowym monitorze.

11 bezsprzecznych korzyści, czyli: Dlaczego dzisiaj trzeba mieć serwis internetowy w technologii RWD

 1. Łatwiej zdobywasz klientów, zwłaszcza tych „mobilnych“. To oni stanowią najszybciej rozwijającą się grupę odwiedzających Twój serwis internetowy, grupę „z przyszłością”, o największych możliwościach nabywczych.
 2. Zwiększasz liczbę odwiedzin, a także konwersję. Klienci przeglądający Twoją stronę bez trudu się po niej poruszają i docierają do jej treści, a jeśli działasz na rynku e-commerce - szybciej składają zamówienia i kupują.
 3. Zyskasz wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Od 21 kwietnia dla Google optymalizacja mobilna będzie coraz istotniejszym wyznacznikiem pozycji w wynikach wyszukiwania. Zmiana ta znacząco wpłynie na pozycjonowanie! Przeczytaj więcej na naszym blogu »
 4. Ułatwiasz szybki kontakt z firmą. Klient zamiast wypełniać formularz może po prostu kliknąć podany na stronie numer telefonu i – zadzwonić. Zajmie mu to tylko 1 sekundę.
 5. Zapewniasz komfort korzystania z Twojej strony.Internauci nie muszą już przewijać jej w lewo czy w prawo, gdyż dopasowuje się ona do ekranu, a ruch przebiega tylko w górę i w dół. Nie muszą powiększać ledwo widocznych elementów graficznych, ponieważ wszystko: od architektury informacji po wielkość przycisków – odpowiada wielkości ekranu urządzenia.
 6. Umożliwiasz przeglądanie Twojej strony nawet w ekstremalnych warunkach. Nawet wtedy gdy odwiedzający będą mieć zziębnięte i zdrętwiałe od mrozu palce, będą mogli wprowadzić dane i poruszać się po serwisie za pomocą jednego lub kilku gestów.
 7. Prowadzisz swojego klienta prosto do celu, któremu służy Twój serwis internetowy - od zainteresowania, gdy na luzie przegląda go w tramwaju czy autobusie – do zamówienia lub zakupu, gdy z tabletu czy komputera kliknie odpowiedni link.
 8. Zostawiasz konkurencję w tyle. Dzisiaj to jeszcze łatwe, gdyż nie każda firma z Twojej branży ma stronę RWD. A w biznesie wiadomo, że kto pierwszy, ten lepszy. Prościej Ci będzie teraz pozyskać klientów, niż potem próbować ich przejąć.
 9. Mniej wydajesz na utrzymywanie strony. Koszty stworzenia strony RWD ponosisz tylko raz, gdyż prościej na niej wprowadzać zmiany, jeśli zajdzie taka potrzeba. W rezultacie płacisz mniej.
 10. Wzmacniasz świadomość marki. Odwiedzający z łatwością rozpoznają Twoją witrynę. Jej spójność wizerunkowa zostanie zachowana, a świadomość marki będzie się utrwalać.
 11. Twoja firma jest postrzegana jako nowoczesna i przyjazna klientowi. I naprawdę tak jest, gdyż mając stronę RWD wykorzystujesz wszystkie najnowsze możliwości funkcjonalne, jakie oferują smartfony i tablety. A tych możliwości będzie jeszcze więcej.
Zaufali nam

Dlaczego my?

 1. Krótki czas realizacji - zyskujesz gotowy serwis w RWD już w 21 dni.
 2. Indywidualny projekt - odbierasz unikalny, nieszablonowy projekt graficzny.
 3. Profesjonalne rozwiązania - możesz wymagać najnowszych standardów.
 4. Atrakcyjne ceny - dostajesz bezpłatnie indywidualną wycenę swojego projektu.
 5. Doświadczenie - 12-letnie, zdobywane na polskim i amerykańskim rynku.
 6. Zaufanie - współpracujemy z najlepszymi, m.in.: Stiga, Unicef, Automapa, Allegro, Telekomunikacja Polska, Urząd Regulacji Energetyki...
 7. Satysfakcja - dołączysz do grona setek zadowolonych klientów.
 8. Pomoc - otrzymasz pomoc we wszelkich sprawach technicznych.

Klienci o nas

Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych do wykonania. Dalsza współpraca jest dla nas zaszczytem i jesteśmy pewni, że dalsze modernizacje serwisu przyczynią się do naszego sukcesu.

Zdzisław Tużyński,
Specjalista ds. marketingu, CK IOR

3 lata naszej wspólnej pracy przy realizacji kilkudziesięciu projektów pokazały profesjonalizm firmy IguanaStudio.pl w zakresie projektowania stron internetowych.

Filip Nowicki
Prezes zarządu, Wydawnictwo WiP

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotową ofertę Szybka wycena