Do góry

+48 61 657 93 23

Opinie

"Agencja dotrzymuje terminów realizacji zleceń co zapewnia bezproblemową współpracę."

Marta Białek Kierownik działu marketingu CLAR SYSTEM

"Pracownicy Agencji wykazują zaangażowanie oraz otwartość na nasze potrzeby, co zapewnia efektywną współpracę, z której jesteśmy zadowoleni."

Marta Białek Kierownik działu marketingu CLAR SYSTEM

"Ich zaangażowanie oraz w pełni profesjonalne podejście do każdego zleconego tematu jest godne podziwu."

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

"Z prawdziwą przyjemnością i pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Iguana Studio."

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Potwierdzam współpracę z firmą Iguana Studio s.j. od 2012 roku, od tamtego czasu dostarcza ona naszej firmie HEIPEX.com GmbH doskonałą obsługę w zakresie projektowania strony internetowej, optymalizacji strony, analizy pod kątem wyszukiwarek oraz marketingu oferowanych produktów. Ich praca jest rzetelna i profesjonalna, zawsze na czas i utrzymują satysfakcjonujące stosunki handlowe z naszą firmą.

Mogę śmiało polecić firmę Iguana Studio jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego oraz ekspertów, którzy oferują bardzo szeroki wachlarz usług w odniesieniu do innych agencji interaktywnych.

Piotr Kaczmarek prezes zarządu HEIPEX.com GmbH

"Stała, wieloletnia współpraca z firmą Iguana Studio jest owocna i w pełni satysfakcjonująca."

Barbara Pokrzywa Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Asket

"3 lata naszej wspólnej pracy przy realizacji kilkudziesięciu projektów pokazały profesjonalizm firmy IguanaStudio.pl w zakresie projektowania stron internetowych."

Filip Nowicki prezes zarządu Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług agencji interaktywnej Iguana Studio, której zleciliśmy stworzenie firmowej strony internetowej. Niełatwo dziś znaleźć odpowiedzialnego i solidnego fachowca, który będzie jednocześnie kreatywny i elastyczny w działaniu. Pracownicy Iguana Studio znakomicie łączą w sobie te cechy, będąc jednocześnie zespołem kompetentnym i sumiennym, ale i twórczym oraz otwartym.

Zaproponowane rozwiązania poskutkowały stworzeniem witryny nowoczesnej, funkcjonalnej i eleganckiej. Dobre wyczucie estetyki pozwoliło na dopracowanie projektu w najdrobniejszych szczegółach.

Marcin Kempiński Firma Holtra

"Pracownicy firmy wykazali się fachowością, dużym wyczuciem estetycznym i umiejętnościami logistycznymi. Serwis został wykonany fachowo, profesjonalnie, szybko."

Zdzisław Tużyński Specjalista ds. marketingu
i organizacji imprez
Centrum Kongresowe Hotel IRO

Iguana Studio zrealizowała nową szatę graficzną dla serwisu www.magazynypolska.pl. Współpraca układała się bardzo dobrze. Pracownicy IS wykazali się profesjonalizmem, terminową realizacją ustalonych zadań oraz kreatywnością - co miało bezpośredni wpływ na wysoki poziom wytworzonego produktu. Śmiało możemy polecić Państwu IS jako solidnego i fachowego partnera przy realizacji projektów z zakresu technologii internetowych.

Grupa Magazyny Polska

"Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych do wykonania. Dalsza współpraca jest dla nas zaszczytem i jesteśmy pewni, że dalsze modernizacje serwisu przyczynią się do naszego sukcesu."

Zdzisław Tużyński Specjalista ds. marketingu
i organizacji imprez
Centrum Kongresowe Hotel IRO

"Agencję reklamową IguanaStudio.pl wyróżniają przede wszystkim szybka realizacja i wysokie kwalifikacje, ale także rzadko spotykane wyczucie estetyki w tworzeniu projektów witryn i portali internetowych."

Filip Nowicki prezes zarządu Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Po otrzymaniu ofert z kilku agencji, wybraliśmy ofertę zaprezentowaną przez Iguana Studio. Według nas, mają oni najlepsze projekty graficzne a ich programiści mają obszerną wiedzą na temat tworzenia portali internetowych.

Po przedstawieniau naszych wymagań, otrzymaliśmy projekt graficzny, który przewyższył nasze oczekiwania. Ich specjaliści zaproponowali wiele skutecznych rozwiązań, o których nie mieliśmy pojęcia. Dodatkowo, zaprojektowana dla nas trzy logotypy, z których jesteśmy bardzo dumni.

Możemy w 100% stwierdzić, iż stworzone przez Nich portale internetowe i logotypy, będą naszą wizytówką na długie lata.

Michał Banaś CEO PhotoArtMedia

"Iguana w przystępnych cenach tworzy witryny w pełni dostosowane do wymogów wyszukiwarek oraz o doskonałej nawigacji."

Radosław Leszczyński Dyrektor ds. Handlowych 4people

Z usług agencji interaktywnej Iguana Studio skorzystaliśmy przy realizacji naszego firmowego serwisu www oraz sklepu internetowego www.stiga.pl. Otrzymany produkt okazał się dokładnym odzwierciedleniem naszych oczekiwań. Pracownicy agencji doskonale odgadywali nasze potrzeby, prezentując rozwiązania funkcjonalne, nowoczesne i przyjazne dla użytkownika.

Na uwagę zasługuje również niezwykła elastyczność zespołu, rzetelna wiedza oraz kreatywność pracowników. Ich zaangażowanie w projekt sprawiło, że sklep internetowy stał się nowoczesnym narzędziem skutecznego handlu w sieci. Autorski system zarządzania treścią pozwala nam obecnie na błyskawiczne uaktualnianie oferty sprzedażowej.

Stiga - Global Garden Products

"Zespół Iguana Studio przy tworzeniu naszej strony wykazał się dużym doświadczeniem oraz kreatywnością w zakresie wykonywania usług internetowych."

Kazimierz Dobrzański Dyrektor Biura Stowarzyszenie "Wspólnota Polska"

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotową ofertę Szybka wycena