Do góry

+48 61 657 93 23

Systemy zarządzania treścią

CMS - Content Management System czyli system zarządzania treścią

IguanaCMS jest narzędziem służącym do samodzielnej edycji zawartości serwisu www. Do przygotowywanych przez nas serwisów podłączamy nasz system, dedykowany konkretnemu Projektowi, który uwzględnia jego specyficzne potrzeby. Taki system, to jak garnitur szyty na miarę – dopasowany dokładnie do potrzeb i oczekiwań konkretnego Klienta.

System zarządzania treścią
 • Intuicyjna obsługa

  Intuicyjna obsługa

  IguanaCMS to narzędzie niesamowicie proste i łatwe w użytkowaniu. Nasi specjaliści od usability zadbali o to, aby system był przyjazny dla obsługujących go osób, dzięki czemu edycja wszystkich elementów serwisu nie sprawi użytkownikom najmniejszych problemów. Dotarcie do najbardziej ukrytego elementu strony odbywa się w sposób prosty, przyjemny i bardzo intuicyjny.

 • Skalowalność...

  Skalowalność...

  ...czyli możliwość łatwej rozbudowy systemu o nowe moduły zwiększające funkcjonalność Twojego serwisu. W każdym momencie, gdy będziesz potrzebował w swoim serwisie nowej funkcji, możesz się do nas zgłosić, a my dodamy w systemie nowy moduł, który bezproblemowo będzie ją obsługiwał.

 • Wersja mobilna

  Wersja mobilna

  Nasz system zarządzania treścią w całości został zaprojektowany wg obowiązującej reguły Responsive Web Design. Od dzisiaj nie będziesz miał już problemu jeżeli zechcesz zmienić coś na swojej stronie, a będziesz już poza biurem. Dzięki specjalnemu przygotowaniu systemu w łatwy sposób będziesz mógł zarządzać swoim serwisem nie tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach, ale także na smartfonach i tabletach.

 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

  Tworząc IguanaCMS nie zapomnieliśmy o bezpieczeństwie. Nasi specjaliści zadbali o to, aby wszystkie informacje wprowadzane przez system i przechowywane w bazach danych były odpowiednio zabezpieczone i zaszyfrowane, tak aby nigdy nie wpadły w niepowołane ręce. Przygotowany przez nas system spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 • Optymalizacja pod kątem SEO

  Optymalizacja pod kątem SEO

  Podczas tworzenia systemu przykładaliśmy bardzo dużą uwagę do zagadnień związanych z SEO. Wysoka semantyka kodu, poprawna walidacja wg standardów W3C oraz zastosowanie szeregu zabiegów, takich jak wielopoziomowe nagłówki, przyjazne linki czy teksty alternatywne powodują, że strony wyposażone w IguanaCMS bardzo dobrze się pozycjonują, a roboty Google bardzo je lubią ;)

 • Wysoka wydajność

  Wysoka wydajność

  Kod naszego systemu zarządzania treścią jest prosty; nie posiada nadmiernej liczby katalogów i plików PHP, co w naturalny sposób wpływa na szybkie działanie skryptu. Bardzo dużo firm hostingowych ma nałożone limity na np.: obciążenie procesora serwera, ilość pamięci RAM dla wykonywanego skryptu, transfer itp. – używając naszego systemu nie narażasz swojego serwisu na blokadę z powodu przekroczenia wspomnianych limitów.

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotową ofertę Szybka wycena