Do góry

+48 61 657 93 23

Obsługa techniczna portali

Posiadasz już stronę, portal albo sklep, ale z różnych powodów nie jesteś w stanie poświęcić mu tyle czasu ile byś chciał?

Proponujemy Tobie profesjonalną opiekę nad funkcjonującym już Projektem. W zakresie usługi oferujemy działania na 3 płaszczyznach.

Aktualizacja

Są to działania polegające na cyklicznych lub okazjonalnych zmianach w Twoim Projekcie. Zmiany te mogą dotyczyć wprowadzania aktualności na stronę, modyfikacji galerii, dodawania nowych pozycji menu, nowych podstron, nowych produktów do sklepu, aktualizacji danych teleadresowych itp. Każda aktualizacja wyceniana jest indywidualnie i uzależniona jest od ustalonego zakresu prac do wykonania. Istnieje też możliwość wygodniejszego rozliczania w ramach indywidualnie ustalanego abonamentu. 


Odświeżanie

Pod tym pojęciem kryją się już bardziej zaawansowane prace, zarówno graficzne jak i programistyczne. W ramach tej usługi zmienimy w Twoim serwisie strukturę menu, opracujemy nową architekturę informacji, zmienimy wygląd graficzny strony. Zajmiemy się także Twoim Projektem od strony technicznej – zaktualizujemy zainstalowane skrypty, wykonamy optymalizacje kodu, dostosowując tym samym Twoją stronę do obowiązujących standardów i wymogów bezpieczeństwa. Koszt takich działań uzależniony jest od ustalonego zakresu prac i podlega indywidualnej wycenie.


Naprawa

Jeżeli Twój serwis przestał działać lub działa nieprawidłowo, zdiagnozujemy go i przedstawimy Ci najbardziej optymalny sposób rozwiązania problemu. A może posiadasz niekompletny serwis, który wymaga dokończenia lub modyfikacji? – podejmiemy się prac, które będą miały na celu doprowadzenie Projektu do szczęśliwego końca – poprawimy go graficznie i dopracujemy funkcjonalnie.

W ramach działań naprawczych przeprowadzimy również pełną optymalizacje Twojego serwisu – będzie się szybciej otwierać w popularnych przeglądarkach, a wyszukiwarki „spojrzą” na niego w bardziej przyjazny sposób...

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotową ofertę Szybka wycena